🧼 Miej ręczniki papierowe, mydło i papier toaletowy zawsze pod ręką. Uzupełnij zapasy →

Faber-Castell

Faber-Castell to niemiecki producent artykułów piśmienniczych i plastycznych z tradycją sięgającą 1761 roku. Oferuje ołówki, kredki, pióra, flamastry i inne przybory do szkoły, biura oraz twórczości artystycznej – od pierwszych rysunków po dopracowane prace.

Firma Faber-Castell powstała w 1761 roku w niemieckim Stein i należy do tradycyjnych rodzinnych producentów artykułów piśmienniczych i plastycznych. Marka tworzy produkty do pisania, rysowania i kreatywnych zajęć.

Oferta obejmuje ołówki grafitowe, kredki, pióra, cienkopisy, flamastry, farby oraz akcesoria, takie jak gumki i temperówki. Przybory są przeznaczone dla dzieci uczących się i tworzących, studentów oraz dorosłych, którzy rysują dla przyjemności lub regularnie zajmują się sztuką.

Wybierając ołówki, zwróć uwagę na twardość grafitu, a w przypadku kredek i flamastrów – na kolory, rodzaj końcówki i wybraną technikę. Dobieraj przybory do notatek, zadań szkolnych i projektów plastycznych na podstawie właściwości podanych w opisie produktu.

Najpopularniejsze produkty producenta Faber-Castell

Ołówek grafitowy Grip Two Tone, różowy / czarny Faber-Castell 517011
Varianty
Ołówek grafitowy Grip Two Tone, różowy / czarny Faber-Castell 517011

Doručíme v pondělí

5,25 zł
4,34 zł bez VAT
Ołówek grafitowy Faber-Castell Grip 2001 twardość HB (numer 2,5)

Dostawa pojutrze

5,25 zł
4,34 zł bez VAT
Kredki Faber-Castell 116490 Black Edition 100 kolorów, metalowe pudełko

Doručíme v pondělí

279,81 zł
231,25 zł bez VAT
Kredki Faber-Castell 12 kolorów

Doručíme v pondělí

12,89 zł
10,65 zł bez VAT
Ołówek automatyczny Faber-Castell TK-Fine VARIO L Indigo, 0,5 mm

Doručíme v pondělí

67,09 zł
55,45 zł bez VAT