CLEAMEN 100/200 uniwersalny do codziennego sprzątania 5l Pak

Papírenské zboží - CLEAMEN 100/200 všestranný pro každodenní čištění 5lMagnifier ico
Numer katalogu: 46131EAN: 8595683801102Producent: Cormen

Uniwersalny środek czyszczący do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni. Jest silnie skoncentrowany, pienisty i perfumowany, stosuje się go rozcieńc ...

Pełny tekst →
222,26 zł

183,69 zł bez VAT

Ilość:   Pak

  Na stanie Dostarczamy 23-07-2024

  • Informacje o produkcie

Uniwersalny środek czyszczący do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni. Jest silnie skoncentrowany, pienisty i perfumowany, stosuje się go rozcieńczony w bardzo niskich stężeniach.

Do stosowania metodą natryskową w dawce 4 - 16 ml/1l wody. Podczas czyszczenia na mokro (w wiadrze) w dawce 4 - 20ml/10l wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia powierzchni.

Nadaje się do mycia podłóg, wycierania drzwi, ram, parapetów, mebli (również drewnianych), powierzchni z tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i szkła. Już przy stężeniu 4ml/l z łatwością usuniesz smugi, zacieki i lekki tłuszcz widoczne zwłaszcza na błyszczących powierzchniach, po produkcie nie pozostaną żadne smugi.

Od stężenia 8 ml/l może być stosowany w kuchni jako odtłuszczacz do lekkich zabrudzeń na blatach kuchennych laminowanych, drewnianych, kamiennych i ze stali nierdzewnej, sprzętach AGD, lodówkach, płytach kuchennych z ceramiki szklano-ceramicznej itp. Produkt można stosować również w większych stężeniach (16 ml/l i więcej) do odtłuszczania i usuwania szczególnie opornych zabrudzeń, jest również w stanie głęboko oczyścić, jednak mogą pojawić się plamy, smugi, zbyt duża ilość piany i intensywny zapach.< /P>

Przy stosowaniu wyższego stężenia należy zawsze dobrze spłukać powierzchnię!

Dozowanie w zależności od stopnia zanieczyszczenia:

Czyszczenie natryskoweCzyszczenie na mokroWspólne4 ml/1 litr4 ml/10 litrówŚredni8 ml/1 litr8 ml/10 litrówSilny16 ml/1 litr16 ml/10 litrów

koncentrat pH: >12

Wykaz substancji niebezpiecznych oraz zasady bezpieczeństwa pracy stanowią część Karty Charakterystyki.

Do podłóg zabezpieczonych woskami metalicznymi, nie nadaje się wysokopolerowany i sztuczny kamień, zalecamy użycie Cleamen 146 lub Cleamen 122. Ze względu na dużą zawartość substancji aromatycznych zalecamy stosowanie wody o temperaturze do 30°C.

Przy rozcieńczaniu należy najpierw napełnić butelkę wodą, a dopiero potem dozować produkt - jest bardzo pieniący. Do dozowania małych dawek można wykorzystać pompkę dozującą z dawką 2 ml lub nasadkę dozującą z zestawu Cleamen.

  • Pliki do pobrania

Żadnych plików

Piktogram

127 653 gatunków
produkty w magazynie

Piktogram

Dostawa towarów do
sklepy z cegły i zaprawy

Piktogram

Bezpłatny transport
ponad 800 zł

Piktogram

Dostarczamy towary w ciągu
2 dni w magazynie

Piktogram

Potrzebujesz porady?
Pomożemy Ci!

Blue Envelope